اخبار شهرستان ها/اخبار و رویدادها/

#881- 1391/04/27
تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزشی با حضور غلامرضا تاجگردون
از قهرمانان و مدال آوران ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور غلامرضا تاجگردون نماینده مردم شریف شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس نهم قدردانی به عمل آمد.


غلامرضا تاجگردون امروز در همایش تجلیل از ورزشکاران و مدال‌آوران هاکی و واترپلوی کهگیلویه و بویراحمد که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان، فرماندار، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران و جمعی از مسئولان محلی و ورزشکاران در سالن هلال احمر این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: ادغام‌های چند سال اخیر در ساختار دولت در برخی موارد وصله چسبانی بوده است و باید دید که سازمان ورزش و جوانان به چه اندازه می‌تواند بار سنگین جوانان را تحمل کند.
 
وی افزود: این سازمان از نظر ساختار اداری، سازمانی دارای مشکل است و در حال حاضر بار سنگین ورزش جوانان نیز بر دوش این سازمان گذاشته شده است.

 
تاجگردون با اشاره به تشریح گذشته و سابقه ورزش گچساران توسط رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان بیان داشت: این صحبت‌ها و آمارها را زیاد شنیده‌ایم که از یک طرف مایه افتخار و از طرفی دیگر مایه درد است.
 
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این موضوع آلام ما را در بیان واقعیات جامعه گچساران بیشتر می‌کند.
 
تاجگردون در ادامه خطاب به رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران ابراز داشت: دیگر کم‌کم اعلام تاریخچه، آمار و اعلام موفقیت‌های گذشته ورزش گچساران دارد خسته‌کننده می‌شود در حالی‌که اکنون حاضر ورزش این شهرستان هزار و یک مشکل دارد.
 
وی یادآور شد: اگر مدال‌آوران گچساران از گذشته تاکنون را لیست کنیم، هیچ شهرستانی در ابعاد گچساران زمینه توانایی رقابت با این شهرستان را ندارد.
 
تاجگردون تصریح کرد: وضعیت کنونی ورزش گچساران رضایت‌بخش نبوده و نیاز به همت جدی و تلاش مسئولان دارد.
 
وی با تقدیر از ورزشکاران و مدال‌آوران کهگیلویه و بویراحمدی به ویژه گچسارانی‌ها عنوان داشت: شایسته بود تجلیل از این سرمایه‌های ارزشمند در محفلی بزرگ‌تر و با حضور جمعی گسترده انجام شود اما بضاعت گچساران همین است.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گفت‌و‌گوی خود با مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد درباره مشکلات ورزش گچساران اذعان داشت: وقتی مشکلات ورزش گچساران را مطرح کردم، ایشان نیز ورزش استان را داری مشکلات زیادی دانست و در این زمینه همکاری و تعامل نماینده مردم گچساران و باشت را خواستار شد.
 
تاجگردون از مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خواست ورزش گچساران را دریابد و در حل مشکلات پیش‌روی ورزش این شهرستان اقدامات لازم را انجام دهد.
 
وی در پایان خطاب به مسئولان و دست‌اندرکاران ورزش کهگیلویه و بویراحمد گفت: رخوتی که جوانان به واسطه آن ناملایمات را احساس می‌کنند را در جامعه شیوع ندهیم.
 
 
 
خبرگزاری فارس

باسلام خدمت نماینده عزیز بزرگواروخسته نباشید ،امیدوارم تا پایان دوره نمایندگیتان سرحال پیروز وکامیاب باشید وفکری به حال ورزش طوفان زده شهرمان که نزدیک به 22سال است که آقای پناهپوری چمپاته زده بر مدیریت این اداره وهرگز ترک میز نمی کند ترا خدا شما فکری کنید.باتشکر - کد 74

لطفا اخبار را با ذکر تاریخ وروز درج نمایید. - کد 94

نام و نام خانوادگی
رایانامه
*
کدتصویری کدداخل تصویر
 
نام و آدرس ایمیل شما محفوظ است

آخرین اخبار و رویدادها | آرشیو

تاجگردون در شبکه خبر؛  نرخ ثابت ارز مابین نرخ دولتی و آزاد

تاجگردون در شبکه خبر؛ نرخ ثابت ارز مابین نرخ دولتی و آزاد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به نرخ ثابت ارز پس از تک نرخی شدن که مابین نرخ دولتی و آزاد پیش بینی می شود به دولت توصیه کرد در تک نرخی کردن ارز عجله نکند.

تصاویر؛ حضور تاجگردون در بنیاد پروفسور حسابی

تصاویر؛ حضور تاجگردون در بنیاد پروفسور حسابی

امروز جمعه بازدید کاملی از مجموعه بنیاد دکتر حسابی داشتم. مجموعه غنی و کاملی بود از همه چیز میتونستید ببینید.

تصویب همسان سازی در کمیسیون تلفیق بودجه

تصویب همسان سازی در کمیسیون تلفیق بودجه

امروز موفق شدم پیشنهاد همسان‌سازی پرداختی دولت به پرسنل رسمی و غیررسمی را در کمیسیون تلفیق به تصویب برسانم.

فاز جدید عملیات عمرانی در محله سادات گچساران

فاز جدید عملیات عمرانی در محله سادات گچساران

نماینده مردم گچساران و باشت طی نامه ای خطاب به فرماندار گچساران، از وی خواست تا در خصوص بافت فرسوده محله سادات پیگیری ویژه ای را جهت برخی از عملیات های عمرانی در آن محله صورت دهد.

تقدیر تاجگردون از فرماندهی سپاه استان

تقدیر تاجگردون از فرماندهی سپاه استان

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از سردار بوعلی فرماندهی ارشد سپاه پاسداران استان کهگیلویه و بویراحمد، جهت برگزاری کنگره ملی بزرگداشت 1880 شهید استان تشکر کرد.

گزارش تصویری؛ یک روز با تاجگردون

گزارش تصویری؛ یک روز با تاجگردون

نماینده مردم گچساران و باشت یک روز کاری خود را به بازدید از پروژه‌های راه سازی حوزه انتخابیه خود اختصاص داد.

گزارش تصویری؛ بازدید سرزده تاجگردون از بعضی ادارات گچساران و باشت

گزارش تصویری؛ بازدید سرزده تاجگردون از بعضی ادارات گچساران و باشت

نماینده مردم گچساران و باشت با حضور سرزده در برخی ادارات و مکانهای عمومی، از شیوه اداره و مدیریت آنها بازدید و همچنین با مردم دیدار و گفت و گو کرد.

گزارش تصویری(2)-  حضور رییس مجلس در سرزمین نفت و آفتاب

گزارش تصویری(2)- حضور رییس مجلس در سرزمین نفت و آفتاب

همایش «از بهارستان تا سرزمین نفت و آفتاب» با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس، غلام رضا تاجگردون رئیس کمیسیون بودجه و جمعی از مسئولان ارشد کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

گزارش تصویری(1)-  حضور رییس مجلس در سرزمین نفت و آفتاب

گزارش تصویری(1)- حضور رییس مجلس در سرزمین نفت و آفتاب

همایش «از بهارستان تا سرزمین نفت و آفتاب» با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس، غلام رضا تاجگردون رئیس کمیسیون بودجه و جمعی از مسئولان ارشد کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

تحقق اهداف برنامه ششم گچساران را از اعتبارات عمرانی بی نیاز می کند

تحقق اهداف برنامه ششم گچساران را از اعتبارات عمرانی بی نیاز می کند

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: این شهرستان در صورتی که اهداف برنامه ششم توسعه برای تخصیص اعتبارات حوزه نفت به مناطق نفتخیز محقق شود در 6 سال آینده به اعتبار عمرانی نیازی ندارد.

شهدای امروز گچساران و باشت